NAŠE SLUŽBY

Poskytujeme kompletní služby dokončovacích stavebních prací. Klademe důraz na kvalitu a profesionalitu.

Sádrokarton

Realizace příček, podhledů, minerálních podhledů a požárních předělů. Bourací práce sádrokartonu a jejích následná úprava je samozřejmostí.


Úklidové služby

Zajistíme Vám pravidelný úklid kanceláří, ale také jednorázový úklid a vše kolem něj. 
Elektroinstalace

Provádíme silnoproudé i slaboproudé instalace.  Nové rozvody i úpravy stávajících rozvodů, přesuny floorboxů, okruhy světel, vše včetně revizí. Provádíme rovněž zabezpečovací systémy, kamerové systémy, čtečky karet, MAR a další ovládací prvky. Malba, nátěry, loga, tapety


Zajistíme Vám výmalbu Vaší kanceláře, bytu či obchodu dle Vašeho požadavku, zvolte si odstín, ukažte nám prostor a zbytek nechte na nás. Potřebujete oživit pracovní prostor ? Obrátíme se na naše architekty a vše zařídíme. Dokážeme Vám vytisknout Vaše loga a aplikovat do Vašich prostor, fototapety, samolepky apod. 


Zednické a obkladačské práce

Naši profesionální zedníci Vám provedou perfektní omítky, sprchy, sociální zařízení a to vše na klíč. Vše provádíme v předem domluveném harmonogramu, dle ČSN a v dokonalé kvalitě.  


Požární ucpávky

Provádíme požární ucpávky Hilti a jejich revize


  

Skleněné příčky 

Provádíme instalaci skleněných příček a dveří, včetně dodání a montáže. Také zajistíme přesun stávajících příček, nebo jejich likvidaci. 

Akustické řešení

Vyřešíme veškeré akustické problémy u Vás v kanceláři či u Vás doma. Jsme specializovaná firma s atestací na řešení akustických problémů. 

Podlahy, krytiny

Dodáváme veškeré podlahové krytiny, včetně její montáže. Dodáváme a pokládáme zdvojenou podlahu, také s antistatickým provedením.

Ostatní služby

Nenašli jste v nabídce co jste potřebovali? Neváhejte nás kontaktovat a dozvíte se více.